O firmie

Działalnością firmy jest doradztwo technologiczne oraz handel produktami powstałymi na bazie nano-technologii. Od 2011 roku wprowadzamy na rynek produkty o najwyższej skuteczności bazujące o nano-drobiny.

Z jednej strony są to izolacje termiczne aerożelowe (aerogelowe) oparte o struktury nano-krzemionkowe, które mają swoje zastosowanie w budownictwie i przemyśle a także wszędzie tam gdzie potrzebna jest minimalna grubość izolacji wraz z najwyższą efektywnością. Więcej na stronie aerogel.com.pl. Z drugiej strony są to produkty oparte o nano-drobiny dwutlenku ceru dające wymierne korzyści w oszczędnościach oleju napędowego wszędzie tam gdzie zastosowanie ma silnik Diesla.

Wykształcenie i zdobyte doświadczenie w pracy zawodowej poparte szeroką wiedzą, łatwość w kontaktach oraz logiczna analiza problemów są naszymi atutami stanowiącymi trzon owocującej współpracy z firmami z Polski i Świata. Te najnowsze osiągnięcia nauki pozwalają na rozwiązywanie problemów, na które do tej pory nie było odpowiedzi bądź rozwiązania nie były w pełni zoptymalizowane.

Współpraca polega na doradztwie technicznym i technologicznym, usługach menadżerskich i handlowych, dostarczaniu informacji technicznych o produktach oferowanych przez kontrahentów, skuteczności i zakresie ich zastosowania. Inicjowanie tematów badawczych oraz czynna współpraca z uczelniami i jednostkami naukowo-badawczymi są nierozłączną częścią poszerzania wiedzy technicznej o danych produktach.

Liczne realizacje i pozytywne testy potwierdzają nasze kompetencje.

PROJEKT I WYKONANIE -> KONTAKT